Pytania i odpowiedzi

 • Co zawiera zamówiona w serwisie "Matura2008.blogspot.com" prezentacja maturalna (wzór) ?


  Wszystkie prace są kompletnymi opracowaniami i zawierają:
  1. tekst pracy,
  2. bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu oraz przedmiotu,
  3. ramowy plan wypowiedzi,
  4. kartę z cytatami (jeśli temat prezentacji tego wymaga)
  5. prezentację multimedialną PowerPoint (zamawiana osobno za dopłatą).
 • Jak długo muszę czekać na realizację mojego zamówienia ?

  Zazwyczaj termin realizacji nie przekracza dwóch tygodni. Często bywa wręcz, że udaje się stworzyć opracowanie nawet w ciągu siedmiu dni.

 • Cena Twoich prezentacji jest dość wysoka. Dlaczego ?

  To prawda, można znaleźć serwisy, które wykonają tę samą pracę w niższej cenie. Zastanówmy się jednak nad tym, co jest dla Ciebie ważniejsze: niska cena czy wysoka jakość ??? Czy naprawdę wolisz wydać powiedzmy 50 zł a otrzymać wzamian zlepek tekstów pochodzących z internetu ?

  Faktem jest, iż współpracująć ze mną wiesz za co płacisz:

  - oryginalny tekst, żadnych skopiowanych żywcem fragmentów,
  - prezentacja tworzona tylko jeden raz - wyłącznie dla Ciebie,
  - możliwość sprawdzenia tekstu przed zakupem,
  - sam ustalasz skład bibliografii, chyba, że zdecydujesz, że to ja mam coś zaproponować,
  - gwarancję poprawek jeśli wynikają one z mojej winy,


 • Czy możesz mi polecić materiały dodatkowe ?

  Materiały dodatkowe to świetny sposób na uzyskanie większej ilości punktów podczase gzaminu maturalnego. Posiadając takowe materiały pokazujesz, że nie ograniczasz się jedynie do niezbędnego minimum i naprawdę zależy Ci na dobrych wynikach.

  Najlepszym materiałem dodatkowym jest prezentacja multimedialna w formacie PowerPoint. Jej emisja odbywa się w tle, nie przeszkadza prezentujacemu ani nie zabiera cennego czasu. Potrafi te przekazać bardzo wiele faktów i jest świetnym udoskonaleniem każdego wystąpienia ! • Jaką mam pewnośc, że otrzymam zamówioną prezentację ?

  Od początku istnienia mojej strony, to jest od ponad czterech lat, wyznaję zasadę, iż bardziej zależy mi na rozwoju niż kilku nieuczciwych transakcjach. Dlatego najważniejsi są dla mnie zadowoleni klienci polecający mnie swoim znajomym.

 • Jak wyglada składanie zamówienia w serwisie "Matura2008.blogspot.com" ?

  Procedura zamawiania jaką przyjełam jest bezpieczniejsza dla moich klientów niż dla mnie samej. Po prostu ufam, że współpracuję z dojrzałymi ludźmi, którzy jeli złożą już zamówienie to opracowanie odbiorą. Wyglada to w ten sposób, że jeśli jest Pan/i zdecydowana na skorzystanie z moich usług uzgadniamy listę lektur a nastepnie biorę się do pracy. Gdy prezentacja jest gotowa wysyłam losowe fragmenty tekstu (około jednej strony) aby zamawiający mógł się przekonać, że praca rzeczywiście istnieje, w jaki sposób została napisana czy wreszcie, że nie pochodzi z internetu (można to sprawdzić wklejając wybrane zdania w Google). Wtedy dopiero proszę o dokonanie przelewu a gdy tylko pieniądze do mnie dotrą wysyłam pracę mailem, gdyż tak jest najszybciej.

 • W jaki sposób wysyłana jest gotowa prezentacja ?

  Najczęsciej opracowanie wysyłamy mailem, gdyż tak jest najszybciej. Istnieje również możliwość wysłania wydrukowanej pracy wraz z nagraniem na CD przesyłką pobraniową lecz wtedy do kosztów doliczam cenę tejże przesyłki.

 • Mam już gotową bibliografię/plan ramowy. Czy możesz zająć się resztą ?

  Oczywiście. Istnieje możliwość napisania reszty prezentacji do istniejącej już bibliografii lub ramowego planu wypowiedzi.

 • Czy mogę samodzielnie wybrać lektury na podstawie których powstanie prezentacja ?

  Oczywiście ! Jeśli masz już wybrane lektury/dzieła na podstawie których ma powstać praca nie ma problemu abym się do nich dostosowała

 • Nie mam pomysłu jakie utwory mógłbym wykorzystać w mojej prezentacji maturalnej. Czy mogłabyś pomóc mi w wyborze odpowiednich dzieł ?

  Jak najbardziej ! Jeśli nie wybrałeś jeszcze utworów sama coś wybiorę. Oczywiście przed przystąpieniem do pisania skonsukltuję w Tobą mój wybór.

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania ? Skontaktuj się ze mną a na pewno wszystko Ci wyjaśnię !