Prace maturalne

Moja oferta jest elastyczna. Dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli posiadasz konkretne sugestie co do wyboru literatury czy tematu zostaną one ściśle uwzględnione. Jeśli zaś nie masz pomysłu , napiszę całą prace specjalnie dla Ciebie.

Współpracując ze mną masz pewność, że Twoja prezentacja maturalna napisana będzie fachowo, oryginalnie, z pasją i pełnym profesjonalizmem. Nie będzie ona kolejnym powieleniem istniejącego już szablonu, gdyż będzie ona pisana wyłącznie dla Ciebie, na Twoje zamówienie i z uwzględnieniem wszelkich Twoich ewentualnych uwag i sugestii dotyczących treści oraz formy pracy.


Wzory prezentacji maturalnych

197 zł - Przygotowanie wzoru pełnej prezentacji maturalnej wraz z bibliografią podzieloną na literaturę podmiotową i przedmiotową, ramowym planem wypowiedzi (konspektem) i kartą z cytatami.

247 – Przygotowanie wzoru pełniej prezentacji maturalnej ( tekst prezentacji, bibliografia , ramowy plan wypowiedzi, karta z cytatami) wraz z prezentacją multimedialną stworzoną na potrzeby konkretnego tematu pracy.

40 zł – Przygotowanie wzoru bibliografii wraz z pomocą dotyczącą doboru lektur i literatury przedmiotowej.Prezentacje multimedialne

50 zł - Przygotowanie prezentacji multimedialnej statycznej ( bez wykorzystania efektów specjalnych).

70 zł - Przygotowanie prezentacji multimedialnej ruchomej ( z wykorzystaniem efektów specjalnych : przejścia slajdów, obroty, wyróżnienia, ruchome wykresy itd.).

80 zł - Przygotowanie prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem efektów specjalnych, muzyki oraz fragmentów filmów.Wypracowania

20 zł/ A4 - Pomożemy napisać wypracowanie z języka polskiego dla uczniów gimnazjum i liceum (dowolny temat). Cena za każdą rozpoczętą standardową stronę A4 tekstu.

25 zł/ A4 - Wypracowania „Express” (realizacja zamówienia w ciągu mniej niż 24 godzin. Cena za każdą rozpoczętą standardową stronę A4 tekstu.kontakt

Jeśli chciałbyś skorzystać z jeszcze innych usług dotyczących stworzenia pracy maturalnej z języka polskiego, które nie zostały uwzględnione w cenniku, napisz do mnie ! . Z pewnością nie zostawię Cię bez pomocy !!!Ważne:


Ta strona ma charakter informacyjny i stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie merytoryczne maturzystów do jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu- egzaminu dojrzałości.

Prace maturalne znajdujące sie w mojej ofercie są jedynie wzorami prac, które mogą posłużyc jako pomoc w przygotowaniu się do ustnej matury z języka polskiego.

Jednocześnie informuję, iż nie biorę odpowiedzialności za przedstawianie wzorów prac maturalnych jako własnych i za konsekwencje prawne jakie się z tym wiążą.

Korzystając z serwisu Matura2008.blogspot.com użytkownicy wyrażają zgodę na przestrzeganie tych warunków.