sobota

Prezentcje maturalne – podstawowe warunki współpracy

Otrzymuję od Was bardzo wiele zapytań na temat warunków współpracy z serwisem Matura2008.blogspot.com. Oczywiście, w miarę możliwości staram się w miarę szybko odpowiadać na te maile. Aby jednak usprwnić proces i pomóc Wam w szybszym dostępie do informacji postanowiłam umieścić na stronie tekst zawierający najważniejsze zagadnienia, dzięki którym dowiecie się jak przebiega pisanie prezentacji maturalnych we współpracy ze mną.


Prezentacja maturalna zawiera zawsze, oprócz samego tekstu, bibliografię, ramowy plan wypowiedzi oraz jeśli temat tego wymaga kartę z cytatami. Prace są unikalne i pisane tylko dla jednej osoby i stąd taka cena (250 zł gdy chodzi o wersję z prezentacja multimedialną oraz 200 bez niej).

Jeśli są już wybrane lektury dostosowuję się do nich; jeśli nie zostały dotąd wybrane sama coś proponuję i przed przystąpieniem do pisania proszę o zatwierdzenie takiego wyboru.

Czas oczekiwania na pracę to około dwóch tygodni. Gdy zostanie podjęta decyzja o zleceniu mi napisania prezentacji proszę o zaliczkę w wysokości 50 zł. Byłam zmuszona zabezpieczyć się wprowadzeniem symbolicznych zaliczek jakiś czas temu z powodu zbyt wielu nieodpowiedzialnych klientów.


Prezentacje maturalneJeżeli:

  • odpowiadają Ci powyższe warunki współpracy,
  • ważne jest dla Ciebie aby korzystać z pomocy profesjonalistów,
  • zależy Ci na unikalnej a przede wszystkim poprawnie napisanej prezentacji maturalnej


... nie czekaj na ostatni moment, tylko jeszcze dziś skontaktuj się ze mną i przekonaj się jak wiele możes zyskać !