poniedziałek

Promocja października – bibliografia maturalna za 30 zł

To już kolejny rok, gdy staram się pomagać maturzystom w kwestii przygotowywania wzorów prezentacji maturalnych. Z każdym rokiem mojej działalności dowiaduję się czegoś nowego o Was, maturzystach, rynku edukacyjnym oraz skutecznym działaniu na nim. W końcu uczymy się przez całe życie.
Zawsze też staram się wprowadzać nowości do mojej oferty, tak aby stale była dla Was tak samo interesująca i korzystna. Dlatego w tym roku szkolnym postanowiłam organizować wiele promocji, akcji rabatowych. Dowodem niech będzie Kampania Wrześniowa. Jednak wrzesień już za nami, dlatego czas na kolejną promocję:


Bibliografia do Twojej prezentacji maturalnej za 30 zł
I wszystko jasne – każdy, kto zamówi w październiku bibliografię do pracy maturalnej zapłaci za nią 30 zł i to niezależnie czy zamówi w późniejszym terminie resztę wzoru pracy czy też poprzestanie na samej bibliografii.

Co obejmuje ta cena ?Po podaniu tematu pracy zaproponuję Ci pozycje literatury (i nie tylko literatury – niektóre tematy wynagają posiłkowania się innymi dziedzinami sztuki, takimi jak malarstwo, rzeźba czy film). W następnej kolejności przygotujemy bibliografię zgodną ze standardami CKE.


Jak zdać egzamin?Psychologiczne przygotowanie do matury