środa

Kampania wrześniowa – specjalna obniżka cen dla przezornych

Praca maturalnaPrzezorny ubezpieczony” jak mówi powiedzenie. Termin ten świetnie pasuje też do maturzystów.

Doświadczenie zdobyte w poprzednich latach mojej działalności pokazuje jak wielu z Was czeka z napisaniem swojej pracy maturalnej do ostatniej chwili. Tym sposobem ostatnie kilka miesięcy przed maturą ciężko jest mi przebić się przez zalew maili jakie przychodzą na moją pocztę każdego dnia.


Czytając te wiadomości można wyczuć, że pisząca je osoba pełna jest obaw czy starczy jej na wszystko czasu. Nic w ty dziwnego – program przygotowań do matury jest bardzo napięty i czasami nie wiadomo za co zabrać się w pierwszej kolejności. Dlatego warto jak najprędzej pomysleć o maturze z języka polskiego i wzorze prezentacji maturalnej.


Aby pomóc Wam w podjęciu decyzji o jak najszybszym rozpoczęciu gromadzenia materiałów na maturę przygotowałam specalną promocję:


Zamów wzór pracy maturalnej do 30 września 2009 roku a otrzymasz go w specjalnej cenie 160 zł lub 200 zł w przypadku wersji z prezentacją multimedialną. To aż o 20% taniej niż zwykle ! Ale pamiętaj : masz czas tylko do końca września.Skontaktuj się ze mną aby skorzystać z promocji

Powrót na stronę główną