piątek

„Prezentacja uszyta na miarę” - moja pierwsza książka !!!

Każdego roku do matury przystępuje ponad 400 tysięcy uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ten najważniejszy w ich dotychczasowym życiu egzamin wieńczy kilka lat ciężkiej nauki. Dlatego tak ważne jest aby się do niego możliwe najlepiej przygotować. Pomagają Wam w tym nauczyciele, rodzina. Nieoceniona jest też pomoc ze strony starszych kolegów mających juz Egazmin Dojrzałości za sobą. Ja również zaliczam sie do tego grona- służę radą i pomoca starając się publikować na tym blogu przydatne informacje.

Ale postanowiłam zrobić coś więcej. I tak wpadłam na pomysł napisania ksiązki ! Prace nad nią zostały niedawno ukończone, dlatego czym prędzej dzielę się z Wami tą wiadomością oraz...samą książką. Tak, ponieważ jest to publikacja darmowa i każdy może ją pobrać.

Zapraszam więc do lektury a jeśli e-book się spodoba to także do dzielenia się nim ze znajomymi, którzy w tym roku zdają maturę.

W książce znajdziecie praktyczne porady o tym, jak napisać prezentację maturalną, jak ją przedstawić komisji aby wywrzeć możliwie najlepsze wrażenie. Podpowiem Wam jak zapanować nad stresem , w co się ubrać na maturę. W moim poradniku znajdziecie również opis technik szybkiej nauki aby przygotowanie do Egzaminu Dojrzałości nie wykluczyło Was całkowicie z życia towarzyskiego :)

Zresztą, najlepiej będzie jeśli przeczytacie sami !

Książkę można pobrać klikając w obrazek :
Prezentacja uszyta na miarę