sobota

Czy nauka języków obcych naprawdę musi być tak trudna i czasochłonna ?

Czyli jak nauczyć się dowolnego języka obcego o 42% szybciej niż tradycyjnymi metodami


Od pewnego czasu coraz więcej w internecie można znaleźć tzw. cyfrowych produktów. Da się również zauważyć, że wśród nich największą popularność zdobywają sobie książki audio, czyli do słuchania, nie czytania
Wśród nich z kolei coraz liczniejszą grupę stanowią książki do nauki języków. Zdecydowanie warto się nimi bliżej zainteresować. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ta forma może w niedługim czasie wyprzeć „tradycyjną” formę nauki języków obcych w ogóle – nie tylko angielskiego.

Dotychczas każdy, kto chciał uczyć się jakiegokolwiek języka obcego był niemal skazany na jedną ze szkół językowych. Koszt takiego kursu, w zależności od języka i stopnia zaawansowania to co najmniej kilkaset złotych za semestr. Jest to nie lada wydatkiem, jeśli chcielibyśmy nauczyć się 2 lub 3 języków, przynajmniej w stopniu podstawowym.
Dla ambitnych tańszym wyjściem była samodzielna nauka z podręczników językowych, co jednak przynosi różne efekty i raczej nie jest wyjściem dla początkujących. Szczególnie istotna jest tu kwestia wymowy, której nie sposób opanować bez pomocy lektora.
W tym właśnie miejscu z pomocą przychodzą nam kursy językowe na mp3, które łączą zalety obydwu form nauki, jednocześnie eliminując ich wady.Kursy audio do nauki języków obcych są przede wszystkim skuteczne, ponieważ oprócz ćwiczeń, jak w tradycyjnej książce, możemy słuchać i ćwiczyć poprawna wymowę wraz z lektorem.
Po drugie, takie książki audio zazwyczaj są tanie, bo kosztują w granicach 20-30 zł, czyli czyli o około połowę mniej od „tradycyjnych” podręczników.
Po trzecie wreszcie, podobnie jak inne produkty cyfrowe są dostępne w formacie mp3, więc możesz słuchać lekcji wykonując inne czynności (jadąc samochodem, jedząc obiad, leżąc w łóżku). Pozostały czas jest dla Ciebie !
Naprawdę warto zainteresować się tą formą nauki języków obcych – zarówno dla utrwalenia ich znajomości, jak i rozpoczynając naukę, poszerzając w ten sposób swoje umiejętności o kolejny język – szybko, tanio, a przede wszystkim skutecznie.

Wejdź i przekonaj się jakie to proste !