wtorek

Razem taniej !

Zaoszczędź aż do 325 zł.
Skorzystaj z zamówienia grupowego !


Nie od dziś wiadomo, że składając większe zamówienia na towar czy usługę można negocjować cenę ze sprzedawcą/ wykonawcą. To obustronnie korzystna sytuacja – sprzedający może liczyć na większy obrót i pomimo mniejszego zysku jednostkowego odnotuje zysk; nabywca zaś jest nagradzany niższą ceną towaru czy usługi.

Prezentacje maturalne to trochę inna historia ponieważ opracowanie potrzebne jest nam jedno i tylko jeden raz. Trudno zatem o zamówienia hurtowe ... chyba, że są to zamówienia grupowe kilku osób !
Właśnie w ten sposób zdecydowałam się nagrodzić tych, którzy złożą zamówienie na prezentacje maturalne wraz z kilkoma kolegami.Oto szczegóły:

Promocja obejmuje zamówienia na pięć (nie mniej, nie więcej) wzorów prezentacji składanych za jednym razem. Osoby te uzyskają 25 % rabatu, czyli za każdą pracę zapłacą 150 zł zamiast 200 zł, natomiast za wersję z prezentacją multimedialną cena to zaledwie 185 zł zamiast 250 złotych.
Jak łatwo policzyć, każda osoba oszczędza w ten sposób 65 złotych czyli razem aż 325 zł !

Oferta ograniczona !Takie okazje nie zdarzają się często a zatem skierowane są do osób zdecydowanych i działających szybko. Tak jest również w tym przypadku:

Oferta jest ważna w dniach od 20 do 31 stycznia i skierowana do trzech pierwszych zamówień grupowych.

Zatem nie zwlekaj: jak najprędzej zbierz kilku znajomych i razem złóżcie zamówienie na pięć wzorów prac maturalnych i w ten sposób zaoszczędźcie nawet 325 złotych !

Pamiętaj: promocja obejmuje jedynie trzy pierwsze zgłoszenia. A zatem kto pierwszy ten lepszy !!!Tak ! Chcę skorzystać z tej wyjątkowej okazji