czwartek

Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku czyli czas odpoczynku od nauki

Okres świąteczny to czas szczególny. Spędzamy wtedy więcej czasu z najbliższymi, w końcu Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Niektórzy cenią sobie w nich możliwość odpoczęcia od wszystkich codziennych obowiązków, takich jak praca czy nauka.

Dlatego w tym bardzo pracowitym dla Was, drodzy Maturzyści, roku szkolnym chciałabym Wam życzyć przede wszystkim aby te święta były czasem nabrania sił. Spędźcie je w gronie najbliższych Wam osób; naładujcie akumulatory tak, aby po Nowym Roku z jeszcze większą chęcią i zapałem zabrać się przygotowania do matury oraz rozważne planowanie swojej dalszej drogi czy to edukacyjnej czy zawodowej.

Rok 2010 będzie dla Was z pewnościa rokiem przełomowym. Nie tylko ze względu na najważniejszy w Waszym dotychczasowym życiu egzamin jakim jest matura ale również ze wzgledu na konieczność wyboru bardziej odległej przyszłości.
Z pewnością duża część z Was wie już doskonale co chciałaby robić po maturze. Życzę Wam, aby ten wybór okazał się tym najwłaściwszym i abyście zawsze uważali go za słyszny. Z kolei tym jeszcze niezdecydowanym chciałabym życzyć rozważnego i przemyślanego podejmowania tak ważnych decyzji.Agnieszka

matura2008.blogspot.com