piątek

Stolarstwo Lubliniec - Gopol

Jakże często tęsknimy za tradycyjnymi rozwiązaniami w zakresie stolarki budowlanej. Znudziły nam się drzwi wewnętrzne zbudowane z kartonu, płyty wiórowej i okleiny maskującej to wszystko. Być może i cena takich drzwi jest bardzo atrakcyjna ale ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Z kolei patrząc z drugiej strony, wiele osób nie szuka nawet drzwi z drewna obawiając się, że będą bardzo drogie. Tymczasem prawda jest zupełnie inna!

Poznaj drzwi wewnętrzne Gopol


drzwi wewnętrzne Firma Gopol z Lublińca wypuściła jakiś czas temu na rynek serię drzwi z drewna litego klejonego. Co ciekawe nie posiadają one nie tylko żadnych płyt wiórowych czy kartonu ale nie są też pokryte okleiną. Zastąpiły ją oleje naturalne. O olejowaniu można długo opowiadać ponieważ ma wiele zalet. Lepiej jednak gdy przeczytacie o nim sami na stronie Gopol.info - mają tam wszystko dokładnie opisane.

A jak kształtuje się cena drzwi Gopol? Tutaj czeka ns największa niespodzianka - topowe modele zaczynają się już od 1100 zł brutto za skrzydło drzwiowe! I co wy na to???

Ale to nie wszystko: stolarstwo Gopol to także najwyższej jakości schody drewniane i podłogi (drewniane, oczywiście). W razie potrzeby można zamówić dowolny element wykończeniowy z drewna w tonacji zamówionych wcześniej drzwi czy schodów. Dzięki temu możemy urządzić całe wnętrze w jednym stylu, czyniąc to miejsce pełnym ciepła dzięki atmosferze jaka daje tylko drewno naturalne.

Kończąc zapraszam do odwiedzenia strony Gopol.info! Do usłyszanie wkrótce!