wtorek

Docieplenia budynków Doppel Pur

Czy wiesz, że wykonując docieplenia budynków możesz zaoszczędzić każdego roku 20-30% wydatków na ogrzewanie? Dzięki temu inwestycja na termomodernizację zwraca się po kilku latach a każdy kolejny rok to Twój czysty zysk!

Docieplenia budynków w CzęstochowieAle to nie wszystko: docieplenia budynków czy chociaż pojedynczych ścian lub poddaszy czynią Twój dom bardziej przyjazny środowisku – spalając mniej opału emitujesz mniej spalin do atmosfery. Nie można wreszcie zapominać o znacznej poprawie wyglądu elewacji budynku. Docieplenie można wykończyć tynkiem ozdobnym, listwami boniowymi, kamieniem dekoracyjnym czy nawet elementami z drewna egzotycznego. W ten sposób nawet stare budynki mogą prezentować się w nowej odsłonie.

Doppel Pur , Krzysztof Kulej to doświadczeni fachowcy w branży dociepleń. Mają na swoim koncie kilkanaście inwestycji wśród których znaleźć można budynki prywatne ale również siedziby firm, obiekty handlowe czy wreszcie obiekty użyteczności publicznej. Rejon działania firmy to głównie: Częstochowa, Truskolasy, Kłobuck, Panki, Blachownia, a także Wręczyca Wielka.

Docieplenia Częstochowa