sobota

Dlaczego Matura2008.blogspot.com ?


Unikalne prace

Współpracując ze mną masz pewność, że Twoja prezentacja maturalna to niepowtarzalne opracowanie, które nie jest zlepkiem tekstów, które można z łatwością znaleźć w internecie. Decydując się na moje usługi wiesz za co płacisz!

Kompletna prezentacja

Otrzymujesz wszystko co potrzebne: tekst opracowania, plan ramowy, bibliografię, kartę z cytatami (jeśli temat tego wymaga). Możesz nawet zamówić materiały dodatkowe takie jak prezentacja multimedialna czy skany z książek wykorzystanych do stworzenia prezentacji.

Dobry kontakt

Nie musisz wypełniać formularzy na stronie pisząc do anonimowej osoby, która w razie problemów po prostu zerwie z Tobą kontakt. Ze mną możesz skontaktować się telefonicznie, mailem a nawet osobiście jeśli dzieli nas niewielka odległość.

Indywidualne podejście

Każda prezentacja maturalna to dla mnie wyzwanie, do którego staram się podchodzić indywidualnie – zarówno podczas doboru lektur jak i w trakcie pisania.

Fachowe doradztwo

Współpracując ze mną masz pewność profesjonalnego podejścia. Jeśli nie wybrałeś jeszcze utworów na których oparta będzie prezentacja otrzymasz ode mnie listę nadających się do wykorzystania pozycji. Ty wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Każdy etap tworzenia prezentacji jest z Tobą uzgadniany.

Krótkie terminy realizacji

Zazwyczaj od złożenia zamówienia do momentu wysłania fragmentu pracy nie mija więcej niż 5 dni roboczych. Jeśli jednak zależy Ci na szybszym terminie, skontaktuj się ze mną a z pewnością uzgodnimy dogodny czas realizacji.

Bezpieczeństwo

Nigdy nie pobieram zaliczek ani opłat z góry. Gdy praca jest gotowa otrzymujesz na maila jej fragment aby przekonać się co do jej jakości oraz unikalności. Rozliczamy się dopiero jeśli wszystko jest w porządku.

Serwis pogwarancyjny

Jeśli prezentacja wymaga wprowadzenia poprawek lub znajdziesz w niej błąd, zawsze możesz liczyć na moją pomoc.

Dołącz do grona kilkuset zadowolonych klientów !